خرید طراحی لوگو دانلود آهنگ فروش فایل تفکر سیستمی
بستن تبلیغات [X]

ساعت و تاريخ

اتوآنالایزر

اتوآنالایزر


مشخصات اصلی


قیمت: 0 تومان

معرفی اجمالی محصول

یک اتوآنالایزر خودکار یک ابزار آزمایشگاهی پزشکی است که به منظور اندازه گیری سریع مواد شیمیایی مختلف و دیگر مشخصه ها در یک تعداد نمونه ی زیستی ، با حداقل کمک انسانی ، طراحی شده اند . اتوآنالایزر ها می توانند ویژگی های خون و دیگر مایعات را اندازه گیری کنند که ممکن است در تشخیص بیماری مفید باشد .

بسیاری از روش های معرفی کننده ی نمونه به یک آنالایزر اختراع شده اند . از جمله قرار دادن لوله های آزمایش نمونه داخل رک ها ، که می توانند در امتداد یک مسیر جا به جا شوند ، یا درج لوله ها درون چرخ و فلک های دایره ای که برای قابل استفاده بودن نمونه می چرخند .

بعضی از آنالایزر ها نیاز به این دارند که نمونه ها به لوله کاپ های نمونه ( sample cups ) انتقال داده شوند . گرچه ، تلاش برای محافظت از سلامت و امنیت کارکنان آزمایشگاه باعث شده است کارخانه ها آنالایزر هایی تولید کنند که از نمونه گیری در لوله ی بسته بهره می برند ، تا جلوی در معرض گذاری مستقیم کارکنان با نمونه ها گرفته شود .

نمونه ها می توانند به صورت تکی ، دسته ای ، یا مداوم مورد پردازش قرار گیرند .

خودکار سازی آزمایش های آزمایشگاهی نیاز به تخصص انسانی را از بین نمی برند (نتایج هم چنان باید توسط متخصصین پزشکی و دیگر کارشناسان واجد شرایط آزمایشگاهی بالینی ارزیابی شوند ) ، ولی باعث آسوده سازی نگرانی ها در رابطه با کاهش خطا ، مرتبط با کارکنان ، و امنیت می شود .

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر